Optični patch pigtail SM ZK-9 SC APC Digitus 12kos

33,06 z DDV

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 SC APC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

Na zalogi

Šifra: 7955015 Kategoriji: ,

Opis

Digitus kvaliteten priključni optični kabel SM ZK-9 SC APC 2m za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

DIGITUS optični kabel,
Pigtail, SC konektor, standard IEC 61754-4 2002
9 mikronski (9/125 µ) Singlemodni
Dolžina 2m
V kompletu 12 kosov
Barva DIN IEC 304
Delovna temperatura: -25°C ~ +80°C
Izguba MM PC: max. 0,4dB, povratne izgube: MM PC: > 25dB
Keramične kapice
Enojni – Simplex OS2 09/125 µ 2m

Teža neto v kg: 0.0700
Teža bruto v kg: 0.0800
Pakiranje v kartonu: 80
Garancija v mesecih: 12

Dodatne informacije

Rok dobave

Na zalogi

Blagovna znamka

Št. proizvajalca

DK-292219-02-APC