Optični patch MM SC-SC 1m OM4 Leviton

23,12 z DDV

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

Na zalogi

Šifra: 7950096 Kategoriji: ,

Opis

Leviton visoko kvaliteten priključni optični kabel MM OM4 1m vijolična za povezovanje aktivnih in pasivnih naprav v optična omrežja…

Leviton optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m
Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM4
Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI/TIA-568.3-D
Požarna skladnost z IEC 60332-1
Izredno majhne izgube konektorja 0.2 dB
Visoko kvaliteten, Vijolične barve

Teža neto v kg: 0.0570
Teža bruto v kg: 0.0684
Garancija v mesecih: 12

Dodatne informacije

Rok dobave

Na zalogi

Blagovna znamka

Št. proizvajalca

HOPSCOM4010SC271