Optični adapter I člen SC OM4 Leviton

5,49 z DDV

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel…

Na zalogi

Šifra: 7930013 Kategoriji: ,

Opis

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel…

Leviton optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen – skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material fosfor bron z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Leviton Pigtaili
Primerno za OM3, OM4,…

Teža neto v kg: 0.0100
Teža bruto v kg: 0.0500
Pakiranje v kartonu: 50
Garancija v mesecih: 12

Dodatne informacije

Rok dobave

Na zalogi

Blagovna znamka

Št. proizvajalca

BHCDCMM001