Kabel 10GB SFP+ 10m Digitus

76,20 z DDV

Digitus SFP+ 10G AOC kabel je idealen za povezavo med stikali v območju backbone linij…

Ni na zalogi

Šifra: 7948038 Kategoriji: ,

Opis

Digitus SFP+ 10G AOC kabel je idealen za povezavo med stikali v območju backbone linij…

Digitus SFP+ 10G AOC kabel je idealen za povezavo med stikali v območju backbone linij. Pri uporabi kabla SFP+ 10G AOC so podprte naslednje hitrosti prenosa podatkov in načini uporabe: 10G Ethernet (10,21 Gbps), 10G optični kanal (10,52 Gbps), 8G optični kanal (8,5 Gbps), 4G optični kanal (4,25 Gbps), 2G optični kanal (2,125 Gbps), 1G optični kanal (1,0625 Gbps), Gigabitni Ethernet (1,25 Gbps), možnost CPRI 2,3,5,6,7,8, OBSAI RP3x2, RP3x4, RPx8. Digitus SFP+ 10G AOC kabel je združljiv z vsemi stikali vodilnih proizvajalcev.
 
Tehnične lastnosti:
• Podprta hitrost prenosa podatkov: 1,0625-10,52 Gbps
• Podprti načini uporabe: 10G Ethernet (10,21 Gbps), 10G optični kanal (10,52 Gbps), 8G optični kanal (8,5 Gbps), 4G optični kanal (4,25 Gbps), 2G optični kanal (2,125 Gbps), 1G optični kanal (1,0625 Gbps), Gigabitni ethernet (1,25 Gbps), možnost CPRI 2,3,5,6,7,8, OBSAI RP3x2, RP3x4, RPx8
• Združljive blagovne znamke: Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Etherwan, Fortinet, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE itd.
• Temperaturno območje delovanja: 0°C do +70°C
• Priključki: SFP+
• Napajanje: +3,3 V
• Poraba energije: 0,5 W
• Multimode vlakno z valovno širino 850nm
• Dolžina: 10m
• Podpora DDM: ne

Pred nakupom preverite združljivost kabla z vašo napravo

Teža neto v kg: 0.0900
Teža bruto v kg: 0.1000
Pakiranje v kartonu: 150
Garancija v mesecih: 12

Dodatne informacije

Rok dobave

Ni na zalogi

Blagovna znamka

Št. proizvajalca

DN-81231